שיפוץ רהיטים ישנים – מחזירים רהיטים לחיים!

רהיטים ישנים מציעים לנו עולם ומלואו, הם יכולים להיות בעלי ערך סנטימנטלי גדול לאחר שעברו במשפחה שנים רבות או שימשו אדם אהוב, הם יכולים להיות פריטים מוזנחים שמצאתם ליד הפח השכונתי אך משום מה נמשכתם אליהם, פריט ריהוט אהוב אך שכבר ראה ימים יפים יותר או פשוט פיתרון טוב לרהט את הבית בזול. רפד מקצועי שמבצע שיפוץ רהיטים ישנים יכול, בכל המקרים שתוארו, להחזיר לחיים את הרהיט המיוחד והישן שאתם אוהבים אך רוצים לשפר את מצבו או את מראהו הכללי.

חידוש רהיטים – ממש סיפור סינדרלה…

שיפוץ רהיטים ישנים שנעשה על ידי בעל מקצוע מיומן ואיכותי הופך כל רהיט ישן ובלוי ליהלום של ממש, לא ממש משנה באיזה מצב הרהיט שלכם מגיע לסדנת השיפוץ והחידוש, עם יחס אישי וקצת אהבה שעוברת אל כל רהיט ורהיט התוצאה הסופית מלאה, איכותית ומרשימה בצורות שקשה לתאר. ניתן לחדש חלקי עץ ונגרות כמו רגליים חסרות, ידיות שבורות, משענות שראו ימים יפים יותר ועוד, השיפוץ והשחזור במסגרת שיפוץ רהיטים ישנים מגיע לרמת דיוק מעולה כך שבסופו של התהליך לא ניתן לראות הבדל והכל נראה מבריק "כמו חדש" אך עדיין אם אותו קסם ישן ואיכותי של העיצוב הישן.

רפדים מקצועיים שעוסקים בחידוש רהיטים, הם אמנים של ממש. ניתן לבחור מתוך מגוון עצום של בדי ריפוד, החל מבדים כבדים וכהים למראה דרמטי ועד בדים קלילים ופרחוניים למראה נעים – הרהיט מקבל חיים חדשים ומתאים למקום בו הוא אמור לעמוד. מעבר לריפוד משחזרים ומשפצים מערכות ישיבה, חלקי עץ, צביעה מחדש וכל פעולת שחזור אחרת שתביא את הרהיט לכדי שלמות בסיום העבודה.

שילוב מושלם של ישן עם חדש

שיפוץ רהיטים ישנים מציע שילוב מרשים מאוד של האיכות והיופי של רהיטים ועיצוב ישנים עם טכניקות וחומרים חדשים, החלק המסבך בעבודתו שלרפד שעוסק בשיפוץ רהיטים ישנים הוא לדעת ליצור מראה שהוא בדיוק מתאים לכל רהיט ספציפי שמגיע לסדנא. לשמור על מאפיינים חשובים ויפים שגורמים לנו לאהוב את הרהיט אך לתת מראה חדיש ואיכותי בלי שאחד יפגע בשני.

2019-01-29T15:26:49+02:00