שיפוץ רהיטים ישנים – מחזירים רהיטים לחיים!

רהיטים ישנים מציעים לנו עולם ומלואו, הם יכולים להיות בעלי ערך סנטימנטלי גדול לאחר שעברו במשפחה שנים רבות או שימשו אדם אהוב, הם יכולים להיות פריטים מוזנחים שמצאתם ליד הפח השכונתי אך משום מה נמשכתם אליהם, פריט ריהוט אהוב אך שכבר ראה ימים יפים יותר. רפד מקצועי שמבצע שיפוץ רהיטים ישנים יכול, בכל המקרים שתוארו, להחזיר לחיים את הרהיט המיוחד והישן שאתם אוהבים אך רוצים לשפר את מצבו או את מראהו הכללי.

חידוש רהיטים – ממש סיפור סינדרלה…

שיפוץ וחידוש רהיטים שנעשה על ידי בעל מקצוע מיומן ואיכותי הופך כל רהיט ישן ובלוי ליהלום של ממש, לא ממש משנה באיזה מצב הרהיט שלכם מגיע לסדנת משפצי רהיטים, עם יחס אישי וקצת אהבה שעוברת אל כל רהיט ורהיט התוצאה הסופית מלאה, איכותית ומרשימה בצורות שקשה לתאר. ניתן לחדש חלקי עץ ונגרות כמו רגליים חסרות, ידיות שבורות, משענות שראו ימים יפים יותר ועוד, השיפוץ והשחזור במסגרת שיפוץ רהיטים ישנים מגיע לרמת דיוק מעולה כך שבסופו של התהליך לא ניתן לראות הבדל והכל נראה מבריק "כמו חדש" אך עדיין אם אותו קסם ישן ואיכותי של העיצוב הישן.

רפדים מקצועיים שעוסקים בחידוש רהיטים, הם אמנים של ממש. ניתן לבחור מתוך מגוון עצום של בדי ריפוד, החל מבדים כבדים וכהים למראה דרמטי ועד בדים קלילים ופרחוניים למראה נעים – בעזרת שחזור רהיטים כל רהיט מקבל חיים חדשים ומתאים למקום בו הוא אמור לעמוד. מעבר לריפוד, משחזרים ומשפצים מערכות ישיבה, חלקי עץ, צביעה מחדש וכל פעולת שחזור אחרת שתביא את הרהיט לכדי שלמות בסיום העבודה.

שחזור רהיטים עתיקים – סוגי שיפוץ אפשריים

ישנו מגוון גדול של רהיטים אותם ניתן לחדש, אך לא כל מחדש רהיטים ידע כיצד לבצע כל משימה וישנם בעלי מקצוע אשר מתמחים בסוג רהיטים ספציפי ומסוים. אלו הם עבודות חידוש ריהוט הנפוצות ביותר:

  • שיפוץ כסאות ישנים
  • שיפוץ שולחנות
  • שיפוץ מערכות ישיבה
  • שיפוץ ספות
  • תיקון רהיטים עתיקים
  • שיפוץ רהיטי עץ

עבור כל רהיט ישנו תהליך עבודה אחר, חלקם מצריכים זהירות יתרה, ידע רב וניסיון עבודה קודם. יש לשים לב כי אתם בוחרים באיש מקצוע מתאים, המחזיק בכל הכלים והכישורים הרלוונטיים.

חידוש רהיטים ישנים מעץ

כאמור, כל רהיט מאופיין בתהליך תיקון מעט שונה, אך בכל זאת ניתן להצביע על תהליך עבודה דומה אשר משותף למרבית הסוגים של עבודות חידוש ריהוט עתיק:

  • אפיון העבודה – השלב הראשון הוא אבחון של איש מקצוע באשר למורכבות העבודה, עלות מוערכת של הפרויקט ומתן הצעת מחיר עניינית ומפורטת ללקוח.
  • עיצוב רהיטים ישנים – לאחר סיום האפיון ואישור הצעת המחיר, יש לבצע את עיצוב הרהיט המחודש תוך התחשבות ברצון הלקוח, מגבלות התקציב ומגבלות הרהיט המתוקן.
  • שיפוץ ריהוט עתיק – כעת אפשר לגשת למלאכה עצמה ולהתחיל בביצוע המשימה. שלב זה הוא השלב העיקרי ולכן הוא עשוי להימשך זמן ארוך יותר מאשר יתר שלבי העבודה, כמובן כי הדבר תלוי בעיקר במורכבות העבודה ובאיש המקצוע אשר יבצע אותה.
  • מסירת הרהיט – לאחר סיום תהליך העבודה וגמר תיקון ריהוט עתיק, ניתן למסור את הרהיט הישר לידי הלקוח. כמובן כי ישנה הזדמנות למתן ריג'קטים ותיקונים קטנים נוספים.

היצמדות לתהליך עבודה מסודר ותקין מסייעת לבעלי המקצוע לשמור על סטנדרט יציב וקבוע ועל רמת תוצר סופי גבוהה ואיכותית. אנו ממליצים לגשת אך ורק לבעלי מקצוע אשר פועלים על פי קווים מנחים ברורים ותהליך עבודה סדור.

חידוש רהיטי עץ ישנים – מחיר

זו עשויה להיות משימה מעט מורכבת להצביע על רמת מחיר אחידה או קבועה עבור פרויקטים של שיפוץ וחידוש רהיטים. רמת המחיר משתנה ותלויה במספר פרמטרים כמו; מורכבות הפרויקט, טווח זמן האספקה הרצוי, חומרי הגלם, איש המקצוע אשר יבצע את העבודה ועוד. בכל מקרה, אנו ממליצים שלא להתפשר ולבחור באיש מקצוע מיומן ומנוסה ובחומרי גלם משובחים ועמידים. שילוב הדברים הללו יאפשר לכם להנות מתוצר סופי איכותי ויפייפה, אשר ישרת אתכם למשך שנים ארוכות.

שילוב מושלם של ישן עם חדש

שיפוץ רהיטים ישנים מציע שילוב מרשים מאוד של האיכות והיופי של רהיטים ועיצוב ישנים עם טכניקות וחומרים חדשים, החלק המסבך בעבודתו שלרפד שעוסק בשיפוץ רהיטים ישנים הוא לדעת ליצור מראה שהוא בדיוק מתאים לכל רהיט ספציפי שמגיע לסדנא. לשמור על מאפיינים חשובים ויפים שגורמים לנו לאהוב את הרהיט אך לתת מראה חדיש ואיכותי בלי שאחד יפגע בשני.

רוצים לשפץ רהיט ישן?

צרו איתנו קשר! אנו פועלים מעל ל-50 שנה בתחום הריפוד, השיפוץ ותיקון הרהיטים. במשך השנים שירתנו אלפי לקוחות והתמחנו בחידוש של; ספות, כורסאות, הדומים, ספסלים, כסאות ועוד. הכל נעשה תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים, על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר ותוך הקשבה מלאה לצרכים ולרצונות שלכם. בקיצור, למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר במספר: 050-8087658.

 

2022-12-18T12:09:13+02:00
דילוג לתוכן