רפדים

איך עושה רפד?

תחום הרפדות הינו תחום ותיק ביותר ואף מפורסם, אין הרבה אנשים שלא מכירים את מקצוע הרפד, אך כמה אנשים באמת יודעים מה בדיוק עושה אותו רפד ?
אז ככה, הרפד המקצועי מלאכתו רבה, רפד טוב למעשה אחראי על חידוש אותם רהיטים ישנים אשר נמצאים בבית הלקוח ואותו לקוח אינו רוצה להיפרד מיהם לשלום, רפדים איכותיים למעשה מחדשים את אותו הרהיט שהלקוח רוצה להשאיר בביתו, מחליפים לו כיסויים ובדים, מתקנים את העץ אם הוא דורש תיקון וצובעים אותו מחדש, רפד גם מחליף את ספוג המילוי של אותה כורסא או ספה בלויה, כל אילו נועדו להשיב את חייהם של אותם רהיטים, כורסאות וספות ישנות, רפד טוב עושה עבודה זו בצורה מקצועית ומחייה את אותם הרהיטים.

שילוב מקסימאלי בין ישן לחדש

רפדים אשר עושים את עבודתם בצורה מקצועית משלבים למעשה בין אותם רהיטים ישנים לבין אותו חידוש אשר נעשה על ידי בדים חדישים, צביעה , ספוג מילוי כזה או אחר אם צריך ועוד, רפדים מקצועיים שומרים על אותם רהיטים ישנים באותנטיות שלהם כפי שאנו אוהבים, אך יודעים לתחזק אותם ולתת להם גוון חדשני מבלי להרוס את הישן, הטוב והאהוב עלינו, שהוא למעשה הסיבה לעבודת אותם רפדים אצלנו בבית.
שילוב בין ישן לחדש למעשה מהווה את תמצית העבודה של אותם רפדים מקצועיים, השארת הפריט הישן אותנטי ושימושי עם תוספות שתפקידן בעיקר להשאירו בחיים עוד הרבה שנים טובות.

ריפוד טוב, הכול טוב

טוב אולי לא הכול אבל אם ספות וכורסאות הסלון של דודה אסתר עדיין חשובים לנו ומהווים חלק משמעותי מחיינו אזי רפד טוב יכול להחיות רהיטים אילו ובמחיר סביר, ישנם אנשים רבים אשר כה קשורים לרהיטים שלהם, אותם רהיטים שלרוב עברו בירושה, או כביכול סתם ויסלחו לי בעלי הרגישות, אותם  רהיטים אשר נעשו חלק מהמשפחה ולכן רפד טוב ומקצועי יכול להשאיר אותם בבית הלקוח לעוד כמה דורות, חידוש אותן ספות ואותם רהיטים משאיר אותם בבית, החומרים בהם אותם רפדים משתמשים הם רק הכיסוי והמילוי שאמורים להשאיר את הרהיטים הסנטימנטאליים אצלנו למשך שנים ארוכות ונוספות בבית.
ריפוד טוב הינו חשוב ביותר על מנת שאותם רהיטים יחזיקו מעמד מספיק זמן וישמרו בצורה הטובה ביותר.
רפדים טובים ניתן להשיג באינטרנט כמו עסקים רבים אחרים, אותם רפדים מסבירים באתריהם את עבודתם ומה היא כוללת, תיצרו קשר ואולי תזכו לראיון עם הרפד.

2019-01-29T15:14:58+02:00
דילוג לתוכן