ריפוד ספות בבית הלקוח

כל מה שרציתם לדעת על חידוש ספות בבית הלקוח

ריפוד ספות בבית הלקוח היא אמנות שייעודה לספק תוצאה מרהיבה שמשמרת חשיבות רגשית, אישית או סנטימנטלית בשירות ייחודי ומותאם באופן אישי.

נראה על פניו שעם המחירים הזולים שיש היום בשוק, יותר קל להחליף פריט ריהוט מאשר לחדש אותו. יחד עם זאת, זה כנראה לא ממש נכון בהרבה מאד מקרים. לזרוק ולקנות ריהוט חדש זה לא בדיוק הדבר האקולוגי לעשות, בפרט במקרים שבהם הריהוט או השלד שלו עדיין במצב שמיש וכל שהוא דורש הוא ריפוד מחדש על מנת להמשיך וליהנות ממנו.

היבט נוסף שיש לקחת בחשבון הוא האיכות. ריהוט איכותי באמת הוא לעולם לא ריהוט זול, והפתרונות הזולים בשוק לרוב בעלי תוחלת חיים קצרים להפליא ובנוסף גם לא נוחים כל כך. בפרט אם ברשותכם ריהוט איכותי וברמה גבוהה, האפשרות של ריפוד מחדש תהיה בהחלט האלטרנטיבה הטובה והיעילה יותר, בטח ובטח אם יש לריהוט ערך סנטימנטלי.

איך עובד השירות של ריפוד מחדש?

על מנת לצאת לדרך ולהתחיל את העבודה יש לאפיין תחילה את הרהיט ולהבין מה הוא דורש על מנת לעבור תהליך של ריפוד מחדש. בכדי לא להטריח את הלקוחות שלנו, אנחנו מקפידים להגיע לבית הלקוח לצורך סוגיה זאת, אז גם ניתן לבחור את סוג הבד והצבע שלו ולקבל הצעת מחיר סופית על העבודה.

כמובן שהשלב השני שלאחר אפיון הרהיט ומה הוא דורש על מנת לעבור ריפוד מחדש ישנו שלב הבחירות. כמות סוגי הבדים היא כיד הדמיון והטכנולוגיה הקיימת והמתפתחת מאפשרת כל הזמן להגדיל את מאגר הסוגים, צפיפויות הסיבים, מרקם, גימור וכיוצא בזה. בנוסף לסוג הבד יש לבחור גם את הצבע ואת גוון הצבע ולעיתים הריפוד מחדש הוא הזדמנות להוסיף גם שיפורים לרהיט, כמו למשל כריות, הדום ועוד.

לקבל מידע נוסף על תהליכי הריפוד מחדש, רעיונות לסגנונות של בדים, הבנה על מסגרות תקציב נדרש וסדרי גודל של עלות השירות או כל מטרה אחרת, היכנסו עכשיו לאתר האינטרנט , או צרו קשר בטלפון מס 050-8087658. אנחנו כבר ננחה ונספק לכם את כל המידע הדרוש ואף לתאם פגישה על מנת להתחיל לקבל הערכה של העבודה על מנת לאפשר לרהיטים האהובים שלכם להמשיך ולשרת אתכם נאמנה לעוד שנים רבות.

ריפוד ספות בבית הלקוח

2023-06-22T12:06:46+03:00
דילוג לתוכן