ריפוד מחדש של כורסא

כל מה שצריך לדעת על החלפת ריפוד לכסאות

כסאות הם מוצר שאנחנו בוחרים בקפידה. הם צריכים להיות בכמות הנכונה, תואמים אחד לשני ובהתאמה לפינת האוכל ו/או לשימושים הנוספים שלהם וכשכיסא אחד נשחק יש לנו בעיה, או לפחות ככה זה נראה. להחליף את כל הכסאות בגלל שחיקה של כמה בודדים מהם היא החלטה מורכבת ומעבר להיותה לא כלכלית היא גם לא ידידותית לסביבה- בפרט כשקיימת אלטרנטיבה, על אחת כמה וכמה כשמדובר על החלפת ריפוד לכסאות או אפילו ריפוד של כורסא מחדש.

למידע נוסף לחצו כאן

למען האמת, החלפה של ריפוד לכיסאות וגם לכורסאות ולספות באופן כללי יכולה להיעשות לא רק מטעמי שחיקה והעדר רצון להחלפה של הרהיט כולו, אלא די ברצון להתחדש על מנת ליהנות מהיתרונות המדהימים של שירותי ריפוד מחדש. עולם הבדים והטקסטיל באופן כללי הוא מאד דינמי ועם כניסת הטכנולוגיה לחיינו אנחנו זוכים ליהנות ממגוון מתחדש ועשיר של סוגים וסגנונות, מרקמים וגוונים והקדמה משדרגת באמת. הרצון ליישר קו ולהבטיח את הבדים העדכניים והחדשניים ביותר לא מחייבת החלפה אלא ניתן להנות מהשירות המפנק של ריפוד מחדש של כורסא או ספה או אפילו כיסא.

ריפוד רהיטים- איך זה עובד?

התהליך של ריפוד רהיטים מחדש הוא תהליך קסום ומרגש והוא גם מאד אישי. ראשית, משום שלרוב הרהיטים שאותם נבחר לרפד מחדש יהיו רהיטים שקרובים לליבנו ובעלי ערך סנטימנטלי. לעיתים הם יהיו גם רהיטים עתיקים בעלי ערך כלכלי לא מבוטל.

מעבר לחשיבות האישית, התהליך המקצועי שדורש אבחון ולעיתים אף עבודה במקום גם הוא מיוחד ולא שגרתי. פגישת ההזמנה נעשית בבית הלקוח, בשונה מכמעט כל עסק אחר, אנחנו צריכים לראות בשטח את הרהיט המדובר ומה הוא דורש על מנת לרפד אותו מחדש. כן יש צורך לבחור את סוג הבד, הצבע והגוון ולקחת בחשבון את התנאים הקיימים. במידת האפשר ובמידת הצורך אנחנו לוקחים את הרהיט, בין אם מדובר על כסאות, כורסאות או אפילו סלון שלם- אל הסדנא שלנו ומבצעים את העבודה שם. בסופה הרהיט חוזר אליכם בשמחה ובאהבה.

התוצאות של ריפוד מחדש הן תמיד מרהיבות, משום שהן תוצאה של השראה וחזון בשילוב עם הבדים האיכותיים ביותר בגימור ברמה הגבוהה ביותר וכל זה עטוף בהקשר רגשי ואישי, עם שירות מותאם לצרכים הפרטיים שלכם, בזמן קצר ועם מקסימום יחס עלות תועלת. הקליקו עכשיו לאתר האינטרנט או צלצלו לטלפון מס 050-8087658 ותנו לנו לחדש לכם את הרהיט האהוב לעוד זמן ארוך ומפנק של שימוש נעים.

ריפוד מחדש של כורסא

 

 

 

2021-11-28T11:02:30+02:00