ריפוד מחדש של כורסא

כל מה שצריך לדעת על החלפת ריפוד לכסאות

 

כסאות הם מוצר שאנשים בוחרים בקפידה. יש לבחור כיסאות שתואמים אחד לשני ובכמות הנכונה, ובהתאמה לפינת האוכל או לשימושים נוספים. אי לכך, כשכיסא אחד נשחק יש לנו בעיה, או לפחות ככה זה נראה. אמנם, במקרה הזה ניתן להחליף את כל הכסאות, אולם החלפת כל הכיסאות בגלל שחיקה של כמה בודדים מהם היא משימה מורכבת, שאינה כלכלית וגם לא ידידותית לסביבה. למרבה השמחה, קיימת אלטרנטיבה כדאית יעילה וחסכונית של החלפת ריפוד לכסאות, המתאימה גם עבור ריפוד מחדש של כורסא.

למען האמת, החלפת ריפוד לכיסאות וגם לכורסאות ולספות יכולה להיעשות לא רק מטעמי שחיקה והעדר רצון להחלפה של הרהיט כולו, אלא גם לאור הרצון להתחדש עם ריפוד חדש ואופנתי. עולם הבדים והטקסטיל הוא מאד דינמי ובימנו גם נשען רבות על טכנולוגיות מתקדמות. הדבר מוביל לקבלת מגוון מתחדש ועשיר של ריפודים בסוגים וסגנונות, מרקמים וגוונים שונים.את הריפודים החדשים ניתן לקבל כשירות מקצועי על ידי חברת גיא חידושים עבור כל כיסא, כורסא וספה בבית.

לחצו כאן למידע נוסף
 

ריפוד רהיטים – איך זה עובד?

שירותי רפד מקצועיים עבור החלפת ריפוד לכיסא, החלפת ריפוד לכורסא או כל רהיט אחר,  מבוססת על תהליך אישי, מרגש וקסום. בתהליך אנו זוכים לחדש פריטי ריהוט אהובים שקרובים ללבנו, שיכולים להיות גם פריטים עתיקים ובעלי ערך כספי לא מבוטל.

מעבר למשמעות האישית, התהליך המקצועי שכולל את בחינת הרהיט ולעיתים אף מתרחש בבית הלקוח, הוא גם מיוחד ולא שגרתי. בתור התחלה, בשונה משירותים ועסקים אחרים, פגישת ההזמנה נעשית בבית הלקוח. אנחנו צריכים לראות בשטח את הרהיט המדובר ומה נדרש על מנת לרפד אותו מחדש. כמו כן, יש צורך לבחור את סוג הבד, הצבע והגוון ולקחת בחשבון את התנאים הקיימים ואת מאפייני עיצוב המרחב בו הרהיט ממוקם. במידת האפשר ובמידת הצורך אנחנו לוקחים את הרהיטים אל הסדנא שלנו ומבצעים את העבודה שם, בין אם מדובר על כסאות, כורסאות או אפילו סלון שלם. בסוף תהליך הריפוד הרהיט חוזר אליכם בשמחה ובאהבה.

התוצאות של ריפוד מחדש הן תמיד מרהיבות, משום שהן תוצאה של השראה וחזון בשילוב עם הבדים האיכותיים ביותר בגימור ברמה הגבוהה ביותר, וכל זה עטוף בהקשר רגשי ואישי. השירות מותאם לצרכים הפרטיים שלכם, בזמן קצר ועם מקסימום יחס עלות תועלת.

 

ריפוד מחדש של כורסא

בחירה נכונה של ריפוד חדש

בחירת ריפוד חדש לכיסא, כורסא או כל רהיט אחר מורכבת משורה של שיקולים שיש לקחת בחשבון, העיקריים שבהם הינם:

  • מראה מבוקש- החלפת ריפוד מהווה גם הזדמנות לרענן ולחדש את עיצוב המרחב. לשם כך יש לבחור בריפוד המתאים במרקמו וצבעיו לאלו הקיימים בחדר, המדגישים את סגנונו בין אם כפרי, מודרני, קלאסי או אחר. בנוסף בחירת חזות הריפוד מוכתבת מרצונות אישיים שלכם, בין אם אתם מבקשים לשמר ולחדש סגנון שקיים, להעניק למרחב טוויסט אופנתי או ייחודי, להוסיף אמירה אישית, וכו'.
  • מטרת השימוש- סוג ריפוד חדש נבחר גם בהתאם לצורכי ומאפייני השימוש בו. כך, ריפוד לכיסא אוכל כדאי שיהיה עמיד בפני כתמים, כיסא למרפסת חשוב שיהיה עמיד בפני פגעי מזג אוויר, כיסא לפינת עבודה נדרש להיות נוח לישיבה ממושכת, וכו'.
  • קהל היעד – יש לשים לב גם למאפייני העושים שימוש בכיסא, בין אם מדובר בבית עם ילדים קטנים שנוטים ללכלך את סביבתם, בית עם בעלי חיים המשירים פרווה או אם מדובר על בית עם אנשים מבוגרים ומסודרים, וכו'.
  • תחזוקת הריפוד- בבחירת ריפוד חדש יש להתחשב גם במאפייני תחזוקתו. למשל יש להבין אם מדובר בבד שקל להוציא ממנו כתמים ולכלוך ולהבין מראש איך מנקים ומתחזקים את הבד. למשל, בדים סינטטיים יותר עמידים בפני לכלוך וכתמים ויותר לנקות אותם מבדים טבעיים. כמו כן, יש בדי ריפוד שדוחים כתמים, יש ריפודים שניתן לכבס במכונה ואחרים שלא, ועוד.
  • איכות ועמידות – יש להבין גם את מידת עמידות הבד לאורך זמן, בפני שחיקה, קרעים וכו'. בנוסף, חשוב לדעת שלא כל בד מתאים לכל רהיט מבחינת רמת הגמישות שלו וחזותו ולכן חשוב לבחור בבד נכון לרהיט אותו מבקשים לחדש.
  • מחיר- מרכיב מהותי בעלות החלפת ריפוד הוא סוג בד הריפוד אותו בוחרים והמחיר המבוקש עבורו. כך למשל, יש הבדל בין עלות ריפוד כיסא עם עור איכותי לעומת ריפוד של כיסא מבד סינטטי. בנוסף לכך, מחיר של חידוש ריפוד מושפע גם מגודלו של הכיסא וכמות הבד הנדרש לריפודו, ממידת מורכבות פעולת הריפוד המושפעת ממבנה הכיסא, וכן באם מבקשים גם לצבוע ולחדש את גוף הכיסא.

לשירותי רפדות מקצועיים ולעוד מידע בנושא צרו קשר עם גיא חידושים בטלפון 050-8087658 ותנו לנו לחדש לכם את הרהיט האהוב לעוד זמן ארוך ומפנק של שימוש נעים.

2024-02-04T09:32:32+02:00
דילוג לתוכן