ריפוד בעור

ריפוד בעור2023-03-17T16:08:08+02:00

ריפוד רהיטי עור, כורסאות עור, ספות עור של כל מותגי הריהוט, חידוש רהיטי עור מודרניים ועתיקים.
עור הוא לא רק ריפוד יפה, אלא גם חזק יותר ממרבית בדי הריפוד. הוא גם חסין בפני אש ויכול להחזיק מעמד במשך עשורי שנים אם הוא מטופל כראוי. אולם, במשך הזמן העור יכול להיות חשוף לנזקים לא צפויים, דהייה וכתמים.
מעוניינים לשחזר את היופי המקורי של ריפוד העור? הגעתם למקום הנכון.
– ריפוד מחדש של סלוני עור בעור נאפה.
– ריפוד וחידוש ספות עור ישנות בבד אופנתי.
– ריפוד כורסאות עור של מעצבים.

ריפוד בעור

ריפוד רהיטי עור, כורסאות עור, ספות עור של כל מותגי הריהוט, חידוש רהיטי עור מודרניים ועתיקים. עור הוא לא רק ריפוד יפה, אלא גם חזק יותר ממרבית בדי הריפוד. הוא גם חסין בפני אש ויכול להחזיק מעמד במשך עשורי שנים אם הוא מטופל כראוי. אולם, במשך הזמן העור יכול להיות חשוף לנזקים לא צפויים, דהייה וכתמים.

מעוניינים לשחזר את היופי המקורי של ריפוד העור? הגעתם למקום הנכון.

– ריפוד מחדש של סלוני עור בעור נאפה.

– ריפוד וחידוש ספות עור ישנות בבד אופנתי.

– ריפוד כורסאות עור של מעצבים.

מה כולל תיקון/חידוש ספות מעור?

  • תיקון קרעים – אמנם ריפוד עור נחשב לעמיד מאד, אולם גם הוא עלול להישרט, בטח בבתים בהם ישנם ילדים שובבים ובעלי חיים חובבי ספות וכורסאות. קרעים קטנים ונקודתיים, ניתן לתקן באמצעות הדבקה או באמצעות תפירה, בעוד שבמקרה של קרעים גדולים יותר או כשישנם קרעים רבים, כדאי לשקול ריפוד מחדש של המושב הפגום או לחלופין ריפוד מחדש של כל הספה/הכורסא.
  • שריטות וכתמים – במידה ועל גבי העור מופיעים כתמים או שריטות, ניתן לרוב להעלימם לחלוטין על ידי שיוף האזור הבעייתי, מילוי במידת הצורך באמצעות חומר ייעודי ולבסוף מריחה של שכבת הגנה. כדי להימנע מדהייה של העור והצטברות של לכלוך וכתמים, מומלץ לנקות את הריפוד מדי פעם במטלית לחה או בחומר מיוחד לריפוד עור שגם ישמור על המרקם והברק.
  • תיקוני שלד – השלד מחזיק את הספה כולה ולכן עליו להיות יציב ושלם. לעתים כל שנחוץ כדי להפוך את השלד ליציב יותר הוא פשוט חיזוק של ברגים סוררים. במקרים אחרים ישנו צורך בתיקון נקודתי של שברים או פגמים אחרים ואף בהחלפה של השלד כולו.
  • מילוי/החלפה של ספוג – לא משנה כמה הריפוד מרשים ויפה, במידה והספוג איננו מלא מספיק, יתקבל מראה פחות אטרקטיבי. רפד מקצועי יידע די בקלות למלא בספוג אזורים בספה שבהם חסר נפח או להחליף את כל הספוגים שבספה/הכורסא בחדשים.
  • ריפוד מלא – במקרה שהספה כולה מלאה בפגמים אבל קנייה של ספה חדשה ויקרה לא על הפרק או שסתם כך מתחשק לכם לחדש ולהחליף את הריפוד הישן בריפוד חדש ואופנתי מעור טרנדי המגיע עם שלל יתרונות, תוכלו לעשות זאת די בקלות אצל רפד מקצועי. ריפוד מלא כולל כמובן גם חידוש של שלד הספה/הכורסא והספוגים והוא ישמור על הרהיט לעוד שנים רבות. ניתן גם לרפד מחדש כורסאות עור עתיקות, ספסלים והדומים, כיסאות פינת אוכל ועוד.

חידוש ספות עור – מחיר:

ישנם סוגים רבים של עור לריפוד ורמות איכות שונות, לכן, לכל עור לריפוד מחיר אחר.

באופן כללי המחיר תלוי בפרמטרים שונים, למשל– גודל הכורסא, הבד הנבחר, כמות העבודה הנדרשת (ריפוד בלבד או שיפוץ מן היסוד) והמורכבות. כך למשל עלות ריפוד של ספה חשמלית או כורסת טלוויזיה, אשר בהן ישנם מנגנונים, היא גבוהה יותר.

בנוסף, המחיר מושפע ממספר גורמים כמו כמות הריפוד הנדרשת, סוג העור ועלות ההובלה לרפדיה וחזרה לבית הלקוח.

חידוש ספות דמוי עור

אם תמיד חלמתם על ספת עור יוקרתית ומבריקה, אך נמנעתם לרכוש אחת כזאת בגלל מחירה היקר או מטעמים אידאולוגיים, יש לנו חדשות מעולות בשבילכם – תוכלו להשיג את המראה הפופולארי באמצעות ריפוד דמוי עור, שבשנים האחרונות הפך למבוקש מאד. ריפוד דמוי עור די דומה במראהו לריפוד העור ועלותו לעתים נמוכה. הוא נחשב לעמיד מאד בפני שריטות, קרעים ולכלוכים והוא מגיע במגוון רחב של גוונים ועיצובים לבחירה.

תיקון ספות דמוי עור – מחיר

מחיריהם של תיקוני שלד, ספוג, קרעים ושריטות של ריפוד דמוי עור לכסאות, די דומים למחירי תיקונים בריפוד עור. עם זאת, כשמדובר באופציה של ריפוד מלא, לרוב ריפוד דמוי עור יעלה הרבה פחות מריפוד עור.

מחפשים דמוי עור לריפוד? מעוניינים לתקן או לחדש את רהיטי העור בבית או במשרד? הגיע הזמן שנכיר! מזה כ- 50 שנים, שברפדיה שלנו אנו מחדשים רהיטים ומחזירים אותם לימי הזוהר שלהם – בהתאם לטעמו האישי של הלקוח וסגנון העיצוב שהוא מתחבר אליו. אנו מתמחים בחידוש ספות, כורסאות, הדומים, ספסלים, כסאות ועוד – תוך הקפדה על הפרטים הכי קטנים. לא תאמינו מה אפשר לעשות עם פנטזיות העיצוב שלכם והניסיון והבדים המיוחדים שלנו. מעוניינים לחדש רהיט אהוב? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר. אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ועניין.

 

דילוג לתוכן