עיצוב הבית – מראה מרהיב עם רהיטים משוחזרים ומחודשים

"ביתו של אדם הוא מבצרו" – כיום לרוב אין צורך במבצרים אמיתיים אך הבית הוא ללא ספק עדיין המקום הפרטי שבו אנחנו מרגישים הכי נוח ובטוחים, מקום שהוא שלנו בלבד ושבו אנחנו חיים לבדנו או עם משפחתנו ומבלים זמנים משמעותיים רבים. לכן עיצוב הבית הוא נקודה חשובה ביותר שגורמת לנו להרגיש שייכות למקום, עיצוב נעים ונוח לנו שמשקף את האישיות והטעם האישי של כל דיירי הבית. הרהיטים בבית הם חלק מרכזי מאוד בעיצוב הכללי, ריפוד רהיטים מקבל משמעות חזקה אף יותר כי מדובר על פריטים פרקטיים שחייבים להיות נוחים ואיכותיים ובנוסף להיות יפים ומעוצבים מאוד.

חידוש ריפוד ותפקידו בעיצוב הבית

רפד מקצועי יכול לחולל פלאים לעיצוב הבית שלכם, בדי ריפוד מגוונים וביצוע איכותי של העבודה יוצרים הבדל עצום בין רהיטים משעממים, ישנים ולא נוחים שמכבידים ופוגעים בעיצוב הכללי של הבית לבין רהיטים מחודשים, מרהיבים ונוחים ביותר שיוצרים אפקט יפה ואיכותי של עיצוב הבית. משימת חידוש ריפוד היא רלבנטית לכל סוג של רהיט ולכל מצב, במקרים רבים של רהיטים במצב שנראה בלתי הפיך ושרק הפח הקרוב הוא הכתובת המתאימה, התוצאה הסופית לאחר עבודת חידוש ריפוד וחידוש שאר מרכיבי הרהיט היא מדהימה ואי אפשר לדמיין שאכן מדובר באותו רהיט. רפדים מקצועיים שמקפידים על איכות בכל שלב של העבודה מסוגלים לתקן ולחדש כל רהיט כולל הריפוד כמובן אך גם החלפת כל הספוגים, המערכות השונות של הרהיט (קפיצים למשל), חידוש מושלם של חלקי עץ, צביעה ועוד.

דוגמאות פרקטיות של עיצוב הבית

ישנן כמובן אפשרויות רבות של עיצוב הבית מבחינת חידוש רהיטים למיניהם, ניתן כמה דוגמאות נפוצות שיוצרות הבדל משמעותי בכל בית.

  • ריפוד כסאות – רפד מקצועי יהפוך עבורכם כל כסא ליצירת אומנות של ממש, בין אם מדובר על האופציה הנפוצה של ריפוד כסאות אוכל ישנים או כסאות משרדיים מיוחדים, כל הבד מוחלף וניתן לקבל ריפוד חדש מכל בד אפשרי, עור ובמגוון עיצובים וסגנונות. בסיום המשימה תקבלו כיסאות אלגנטיים, יפים ודרמטיים ביותר.
  • חידוש ריפוד לספות וכורסאות – האפשרות הנפוצה ביותר של עיצוב הבית בעזרת ריפוד חדש, הפכו כל ספה למדהימה ומרשימה, עיצוב איכותי ששומר על מראה נקי וחדש לצד שמירה על מרכיבים מיוחדים ועתיקים בעיצוב.

חידוש ריפוד היא דרך מושלמת לשפר את עיצוב הבית, רפד מקצועי ומיומן יספק תוצאות מדהימות על כל רהיט.

2017-08-03T10:54:08+03:00
דילוג לתוכן