עיצוב הבית בעזרת רהיטים מיוחדים ומחודשים

דרך נפלאה ומיוחדת במינה לעיצוב הבית, עיצוב עבור אירועים מיוחדים כמו אירועים בטבע או כל פיתרון דקורציה אחר היא חידוש רהיטים ישנים והפיכתם ליצירת אמנות של ממש עם ריפוד חדש ואיכותי, שחזור חלקי עץ פגומים ומראה כללי יחיד במינו. גיא חידושי רהיטים מציעים לציבור הלקוחות עסק משפחתי מקצועי ביותר עם שנים של ניסיון ועשייה בתחום המיוחד והנדיר של חידוש רהיטים, יצירת רהיטים חדשים ומגוון פתרונות מרהיבים לעיצוב הבית.

הופכים ריהוט ישן לחדש ומרהיב

משימת חידוש רהיטים תורמת כה רבות לדקורציה של הבית ולמראה מיוחד של חדרים בגלל שהיא לוקחת רהיטים ישנים, בלויים ומשעממים והופכת אותם לפריטים חדשים ומרהיבים עשירים בצבעים וברמת גימור מעולה תוך הקפדה על שמירת המאפיינים הטובים שהיו ברהיט – שילוב מושלם שיוצר מוקד עניין בכל חדר ומוסיף המון אווירה וחיים לבית. מדהים לגלות עד כמה שינוי של ריפוד על ספה או כורסה הוא משמעותי ומשנה לחלוטין את הרהיט כולו ואת החדר בו נמצאת הספה או הכורסא, אצלנו בגיא חידושי רהיטים ניתן לבחור מתוך מגוון עצום של סוגי ריפודים ולעשות התאמה אישית של הלקוח או על ידי בעלי המקצוע המנוסים שלנו לסוג וסגנון הריפוד המתאים ביותר כך שהכורסא הישנה שקיבלתם מסבתא תישאר במשפחה עוד שנים רבות ותקבל מראה חדש ומדהים.

חידוש ריפוד – עבודה איכותית ללא פשרות

חידוש הריפוד ברהיטים היא אחד המרכיבים העיקריים בחידוש רהיטים, לצד שיפוץ ושחזור עבודות העץ של הרהיטים השונים. הצוות המקצועי והמיומן שלנו מבצע החלפה כללית של חומרי המילוי, שיפוץ מערכות קפיצים במקרי הצורך וכמובן הלבשת ריפודים חדשים ואיכותיים ברמות גימור ללא פשרות, כך שאתם מקבלים מוצר איכותי שיחזיק מעמד עוד שנים רבות ללא תקלות.

לעצב את הבית וכל מקום אחר בצורה מיוחדת

גיא חידוש רהיטים מספקים מגוון רחב של שירותי חידוש ועיצוב רהיטים, להרבה מטרות עיצוב ודקורציה של הבית או כל מקום אחר. או הופכים כל רהיט שתביאו אלינו למוצר חדיש ויפה ביותר, אפילו פריטים במצב קשה מאוד שמצריכים שחזור מסיבי, התוצאה שמתקבלת היא לא ספק ובהתחייבות משתלמת, מיוחדת במינה ואיכותית. אנו מציעים שירותי חידוש ספות, כורסאות, שרפרפים, כונניות, שולחנות, עיצוב רהיטים עבור אירועים בטבע,ריפוד ספסלים, כל סוגי הריפודים האפשריים – מעור ועד קטיפה.

2019-01-29T15:31:19+02:00
דילוג לתוכן