מרפדיות בקריות

על החלפת ריפוד וחידוש רהיטים בקריות

 

יש לכם בבית ריהוט איכותי שאתם אוהבים, אבל הזמן עשה את שלו והריהוט כבר ישן ובלוי? לפני שאתם ממהרים להיפרד מהריהוט הישן ולהוציא הרבה כסף על ריהוט חדש, דעו כי יש מרפדיות בקריות שיכולות לחדש לכם את הריהוט הישן והאהוב באופן מקצועי עם תוצאות מרהיבות, עבור מחיר משתלם וחסכוני במיוחד.

 

למה בכלל לחדש רהיטים ישנים בקריות?

בעשור האחרון יותר ויותר אנשים בקריות בוחרים לחדש רהיטים על פני קניית ריהוט חדש. מגמה זו נובעת ממספר סיבות עיקריות. קודם כל אנשים רבים בקריות השקיעו בביתם בעבר בריהוט יקר ואיכותי שהם מאוד אוהבים, הן מבחינת נוחות והן מבחינת מראה. אי לכך הם גם לא ממהרים להיפרד מריהוט זה ומעדיפים לחדשו על פני קניית ריהוט חדש.

בנוסף, קנייה של ריהוט חדש איכותי עולה הרבה מאד כסף והיא גם כרוכה בלא מעט התלבטויות והתרוצצויות בין חנויות באזור חיפה והקריות, לשם השוואת מחירים, בחינת נוחות ואיכות הריהוט וכדומה. את ההוצאות, ההתלבטויות וההתרוצצויות ניתן לחסוך על ידי חידוש הריהוט הקיים.

לכך מתווספת מגמה עכשווית של עולם העיצוב והריהוט, של פרטי וינטג', מה שגורם לרבים להחליט ובצדק שבמקום לשלם הרבה כסף בחנות על רהיט דמוי וינטג', כדאי להשקיע בשיפוץ וחידוש רהיט הוינטג' שכבר יש להם בבית. יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי חידוש של רהיטים בקריות לא חייב להיות דווקא בסגנון עבר, וניתן על ידי עבודות חידוש וריפוד מקצועיות לעצב פרטי ריהוט ישנים בכל סגנון מבוקש, בין אם מדובר בסגנון מודרני, כפרי, בוהו שיק, יוקרתי, ועוד.

 

מתי ניתן וכדאי לחדש רהיטים בקריות

ניתן לחדש ולרפד מגוון סוגי רהיטים, גם כאלו שהם כבר בלויים, דהויים, קרועים ולא יציבים. לא אחת גם פריט ריהוט שכבר נראה אבוד, כמו ספה ישנה או שולחן קפה עתיק מעץ, ניתן לחדש ולהפכו לפריט מרשים ואופנתי. כמו כן, שיפוץ וחידוש רהיטים מתאים למגוון סוגי פריטים בין אם מדובר בכיסאות פינת אוכל, מזנון ישן, ארון בגדים, ספת שהריפוד שלה כבר לגמרי הרוס או שחסר לה מילוי, ועוד.

יחד עם זאת, יש מקרים בהם לא ניתן או לא כדאי לחדש ריהוט ישן בקריות. למשל, אם מדובר בריהוט זול באיכות נמוכה, לא אחת עלות חידושו אינה כדאית. כמו כן יש מקרים בהם פריט ריהוט סובל מבעיה יסודית ובסיסית שאינה ניתנת לתיקון, למשל רהיט שהעץ שלו כבר מתפורר או נאכל על ידי מזיקים.

בכל מקרה, הדרך הטובה ביותר לדעת אם ניתן לחדש ריהוט ישן היא להזמין אליכם הביתה איש מקצוע שיבחן את מצבו של הרהיט, מידת מורכבות שחזורו וחידושו, עלות העבודות ובאם כדאי לבצען.

בדי ריפוד קריות

שלבי הליך של חידוש רהיטים בקריות

הליך חידוש רהיטים בקריות המבוצע על ידי גורם מקצועי, מיומן ומהימן, מורכב ממספר שלבים בסיסיים. שלבים אלו כוללים:

  • אבחון מצב פריט הריהוט- איש המקצוע יגיע לביתכם ויבדוק את מצב הרהיטים שרוצים לחדש, מורכבות העבודות הצפויות ועלותן.
  • תכנון העבודות- איש מקצוע רציני ידאג לתכנן מראש את עבודות חידוש הרהיטים הצפויות. התכנון משלב גם את הלקוח בהחלטה כיצד יראה הרהיט המחודש, אילו בדי ריפוד קריות הוא מעדיף, בחירת צבע הרהיט, חומרי גלם שישולבו בעבודות ועוד.
  • עבודות הפשטה וחיזוק – השלב המעשי הראשוני בחידוש רהיטים עם ריפוד מורכב מהפשטת הרהיט מהריפוד הישן. לאחר מכן כל סוג של ריהוט עובר עבודות חיזוק של השלד, חיזוק הברגות, קילוף צבע ישן, שיוף וכו'. כל זאת במטרה ליצור לרהיט בסיס מחודש, חזק ויציב.
  • חידוש הרהיט- אחרי שבסיס הרהיט חוזק, ניתן במידת הצורך לחדש את הרהיט, למשל על ידי עבודות של צביעה, הוספת מילוי לריפוד, והוספה של אלמנטים שונים כמו ידיות חדשות לארון, או גומיות לרגלים של שולחן.
  • החלפת ריפוד- רהיטים עם ריפוד כמו כיסאות, כורסאות וספות ירופדו מחדש בבד ריפוד שנבחר עבורם. עבודות ריפוד אלו מבוצעות באופן מקצועי מוקפד, אחיד ומדויק.
  • גימור ותיקונים- במידת הצורך יבוצעו בפריט הריהוט המחודש עבודות גימור שונות, לצד תיקונים סופיים נדרשים.

 

כתובת מומלצת להחלפת ריפוד וחידוש רהיטים

מחפשים כתובת מומלצת עבור חידוש רהיטים בקריות? מבקשים מרפדיה בקריות מומלצת? כדאי לכם להכיר את מרפדית גיא חידושים המתמחה גם בחידוש רהיטים. במרפדיה הפועלת במתכונת משפחתית יש ניסיון וידע רב וחידוש וריפוד כל סוג של רהיט, ובביצוע סוגים שונים של עבודות לרבות תיקוני עץ, צביעת רהיטים, החלפת ריפודים, הוספת ספוג מילוי, ועוד.

כל זאת מבוצע על ידי צוות מיומן ומסור של המקום, הפועל ביעילות ומהירות ומעניק לכל לקוח שירות אישי ואדיב. השירות כולל ייעוץ מקצועי ועבודות חידוש של רהיטים על בסיס חומרי גלם איכותיים, ברמת ביצוע גבוהה ביותר, וכל זאת עבור מחירים משתלמים במיוחד.

לחידוש רהיטים בקריות ולקבלת עוד מידע בנושא צרו קשר עם מרפדית גיא חידושים בטלפון 050-8087658

2024-02-04T09:57:42+02:00
דילוג לתוכן