כמה עולה לרפד סלון מחדש

כמה עולה לרפד ספה וכל מה שרציתם לדעת על ריפוד

ריפוד ספות היא אמנות של ממש. היא מלאכה שהצליחה להישמר למרות התיעוש והמעבר לייצור המוני ולא בכדי. היא נושאת עמה קסם שאי אפשר לוותר עליו ויותר ויותר אנשים בוחרים לשמר את הריהוט המיוחד שלהם ולרפד אותו, במקום להחליף בחדש.

 

לפני שעונים על השאלה כמה עולה לרפד כורסא מחדש צריך לשאול למה לרפד כורסא מחדש ומי מעוניין בשירות של ריפוד מחדש של ריהוט- בזה או אחר. שירותי ריפוד כאמור הם שירותים מיוחדים למקרים מיוחדים ובעיקר למי שנהנה משירות מפנק ואישי ברמה הגבוהה ביותר ומתוצר איכותי ומדויק שמאפשר להמשיך וליהנות מפריט חשוב, חיוני או פשוט כזה שאהבנו במיוחד.

השירות של ריפוד מחדש כולל פגישה, לרוב בבית הלקוח, עם המומחים שלנו, לקיחת מידת והבנת העדפות וצרכים של הלקוח, התאמת הבד, הסוג, הגוון והצבע והחזרה של תוצר סופי, בין אם זה כיסא, כורסא או הסלון כולו ברמת הגימור הגבוהה ביותר, כמו חדש והרבה פעמים, ועם כל הצניעות, במצב הרבה יותר טוב ממה שהיה לו היה חדש.

טווחי מחירים- כמה עולה לרפד כיסא

אין כיסא אחד שדומה לאחר ולכן אין מחירון קבוע שעל בסיסו ניתן להחליט מראש מה יהיו עלויות הריפוד, לא ברמת הכיסא, לא ברמת הכורסא ולבטח שלא ניתן לענות מראש על השאלה כמה עולה לרפד סלון מחדש משום שבסופו של דבר העלות היא תוצאה מורכבת שמבוססת על מספר גורמים- משתנים.

נתוני המוצר עצמו, עלות הבד בהתאם לכמות הדרושה ממנו וכמות שעות העבודה שנדרשו לסיים את הפרויקט- כל אלו משתנים ואיתם משתנה גם עלות הריפוד. זאת הסיבה שבגינה הצעת מחיר מדויקת יכולה להיות רק במעמד הרהיט עצמו, למעט מקרים יוצאי דופן של רהיטים גנריים ובהתאם להחלטת בית העסק.

כמה עולה לרפד סלון מחדש

מתי כדאי להזמין ריפוד?

אם יש לכם זוג כורסאות שעל אחת מהן אתם יושבים בעקביות והשנייה מיועדת לאורחים שיושבים בכלל על הספה שממול כשבאים לבקר, תוך כמה שנים הכורסא שאתם נוהגים לשבת עליה תשחק בעוד שזוגתה תישאר כמו חדשה (סיפור אמתי)- זה למשל מקרה קלאסי שבו עדיף להזמין רפד ולא להחליף את שתי הכורסאות.

מעבר לזה, כמובן שריהוט שיש לו ערך סנטימנטלי, או ריהוט איכותי שעשוי עץ מלא ויוקרתי, או ריהוט שעובר הרבה זמן במשפחה, או שפשוט אתם מוקירים את העבודה האמנותית ותומכים בקיימות תוך העדפה מובהקת לשימור על פני החלפה- שירותי ריפוד זה הפתרון המושלם עבורכם.

היכנסו כעת אל אתר האינטרנט שלנו או צרו עמנו קשר בטלפון מס 050-8087658 והזמינו פגישה לתכנון הריפוד מחדש ולטובת קבלת הצעת מחיר ותבטיחו לעצמם ריהוט מושלם שירת אתכם עוד שנים רבות קדימה ואתם תזכו להישאר עם אותם הרהיטים האהובים, רק במראה יותר טוב.

2021-11-28T10:39:56+02:00