כמה עולה לרפד סלון מחדש

כמה עולה לרפד ספה וכל מה שרציתם לדעת על ריפוד

ריפוד ספות היא אמנות של ממש. היא מלאכה שהצליחה להישמר למרות התיעוש והמעבר לייצור המוני ולא בכדי. היא נושאת עמה קסם שאי אפשר לוותר עליו ויותר אנשים בוחרים לשמר את הריהוט המיוחד שלהם ולרפד אותו, במקום להחליף בחדש. במאמר הבא נעסוק בשאלה – כמה עולה לרפד ספה דו מושבית, כורסאות וכיסאות אוכל.

לפני שעונים על השאלה כמה עולה לרפד כורסא מחדש, מחיר ריפוד ספה ובאופן כללי כמה עולה סלון מרופד מחדש, צריך לשאול למה לרפד כורסא מחדש ומי מעוניין בשירות של ריפוד מחדש של ריהוט- בזה או אחר. שירותי ריפוד כאמור הם שירותים מיוחדים למקרים מיוחדים ובעיקר למי שנהנה משירות מפנק ואישי ברמה הגבוהה ביותר ומתוצר איכותי ומדויק שמאפשר להמשיך וליהנות מפריט חשוב, חיוני או פשוט כזה שאהבנו במיוחד.

השירות של ריפוד מחדש כולל פגישה, לרוב בבית הלקוח, עם המומחים שלנו, לקיחת מידת והבנת העדפות וצרכים של הלקוח, התאמת הבד, הסוג, הגוון והצבע והחזרה של תוצר סופי, בין אם זה כיסא, כורסא או הסלון כולו ברמת הגימור הגבוהה ביותר, כמו חדש והרבה פעמים, ועם כל הצניעות, במצב הרבה יותר טוב ממה שהיה לו היה חדש.

טווחי מחירים – כמה עולה לרפד כיסא

אין כיסא אחד שדומה לאחר ולכן לכל פרויקט של ריפוד סלון, מחיר אחר. לא קיים מחירון קבוע שעל בסיסו ניתן להחליט מראש מה יהיו עלויות הריפוד, לא ברמת הכיסא, לא ברמת הכורסא ולבטח שלא ניתן לענות מראש על השאלה כמה עולה לרפד סלון מחדש משום שבסופו של דבר העלות היא תוצאה מורכבת שמבוססת על מספר גורמים- משתנים:

  • ריפוד לסלון – מחיר הריפוד מחדש של סלון שלם תלוי במידה רבה בגודלו של הסלון. ככל שהסלון גדול יותר, מכיל יותר פריטים ודורש יותר בד ועבודה – כך יעלה המחיר של הפרויקט כולו.
  • מורכבות העבודה – גם מורכבות העבודה משפיעה באופן ישיר על רמת המחיר הסופית. מורכבות העבודה נוגעת גם לגודל הפרויקט, גודל הרהיטים וכולי, אך גם למצבם הפיזי של הרהיטים ולכמות העבודה הנדרשת על מנת להביאם למצב מחודש.
  • ריפוד ספות – מחיר הפרויקט ינוע גם בהתאם לבחירת סוג הבד בו ייעשה שימוש. ישנם סוגים רבים של בדים, לכל בד היתרונות והחסרונות שלו ולכל בד רמת מחירים אחרת המשתנה בהתאם לאיכות שלו ולרמת הגימור שלו.
  • רפד – מחיר העסקה הכולל תלוי כמובן גם באיש המקצוע אשר יבצע אותה, בפרמטר זה ניתן לכלול בעיקר את שעות העבודה הנדרשות לסיום הפרויקט.

שילוב כל הפרמטרים הללו מהווה את הסיבה שבגינה הצעת מחיר מדויקת יכולה להיות רק במעמד הרהיט עצמו, למעט מקרים יוצאי דופן של רהיטים גנריים ובהתאם להחלטת בית העסק.

ריפוד לספה – מחיר הבד

אחד הגורמים אשר משפיעים יותר מכל על מחיר העסקה הוא הבד בו תבחרו ורמת האיכות שלו. אלו הם סוגי הבדים הנפוצים ביותר בהם נהוג לעשות שימוש בריפוד של ספות ורהיטים ישנים:

  • בדים טבעיים – אלו הם בדים אשר מיוצרים לרוב מחומרי גלם מן הצומח, כמו בדי כותנה או פשתן. הבדים הטבעיים הם בעלי מראה יוקרתי ומרקם רך ונעים למגע. החיסרון המרכזי שלהם הוא הנטייה לצבירה מהירה של אבק, לכלוך ושומן, לכן אורך החיים שלהם נחשב לקצר יחסית.
  • בדים סינטטיים – בדים שמקורם בפולימרים, שילוב של מיקרופייבר ופוליאסטר ואלקטרנה. הבדים הללו עוברים תהליך מלאכותי ומעובדים עד לקבלת תוצר סופי בעל יתרונות רבים; עמידות גבוה מפני כתמי לכלוך, דוחי נוזלים, קלים לניקוי, ובעלי אורך חיים גדול יחסית.
  • עור ודמוי עור – העור הוא ככל הנראה העתיק ביותר, אך הרלוונטיות והפופולריות שלו מעולם לא דעכה. העור מעניק לריהוט מראה יוקרתי, הוא קל לניקוי, ועמיד מאוד גם לאחר שנים ארוכות של שימוש.

מחירון רפדים – מתי כדאי להזמין ריפוד?

אם יש לכם זוג כורסאות שעל אחת מהן אתם יושבים בעקביות והשנייה מיועדת לאורחים שיושבים בכלל על הספה שממול כשבאים לבקר, תוך כמה שנים הכורסא שאתם נוהגים לשבת עליה תשחק בעוד שזוגתה תישאר כמו חדשה (סיפור אמתי)- זה למשל מקרה קלאסי שבו עדיף להזמין רפד ולא להחליף את שתי הכורסאות.

מעבר לזה, כמובן שריהוט שיש לו ערך סנטימנטלי, או ריהוט איכותי שעשוי עץ מלא ויוקרתי, או ריהוט שעובר הרבה זמן במשפחה, או שפשוט אתם מוקירים את העבודה האמנותית ותומכים בקיימות תוך העדפה מובהקת לשימור על פני החלפה- שירותי ריפוד זה הפתרון המושלם עבורכם.

ריפוד ספות – מחירון

היכנסו כעת אל אתר האינטרנט שלנו או צרו עמנו קשר בטלפון מס 050-8087658 והזמינו פגישה לתכנון הריפוד מחדש ולטובת קבלת הצעת מחיר ותבטיחו לעצמם ריהוט מושלם שיירת אתכם עוד שנים רבות קדימה ואתם תזכו להישאר עם אותם הרהיטים האהובים, רק במראה יותר טוב.

2023-03-17T16:11:06+02:00
דילוג לתוכן