חידוש רהיטים – שילוב מושלם בין ישן לחדש

הרהיטים בבית הם פריטים משמעותיים מאוד, הם שימושיים ועליהם להיות נוחים לנו, הרהיטים משפיעים מאוד על עיצוב הבית כולו והם נותנים לו אישיות של ממש. לחלקנו יש רהיטים עתיקים שרכשנו או כאלו שעוברים במשפחה כבר שנים רבות, רהיטים מפוארים, יפים ובעלי משמעות שכבר איבדו את המראה שהיה להם פעם וזקוקים ליד אוהבת שתשיב להם תהילת עבר, או פשוט רהיטים שאנו אוהבים ורוצים להמשיך להשתמש בהם אך הם הגיעו למצב רעוע מכל הבחינות –חידוש רהיטים היא התשובה האידיאלית. פיתרון איכותי ביותר שמאפשר לנו להמשיך להשתמש ברהיטים ואף לקבל אותם בעיצוב מרהיב יותר שמשלב בצורה מושלמת בין המרכיבים האהובים והמיוחדים לבין בדי ריפוד חדשים ושאר חידושים ושיפוצים.

חידוש רהיטים – ריפוד רהיטים עתיקים או מוזנחים

רפד איכותי ומקצועי יכול להחזיר לחיים כל רהיט, גם כאלו שכבר מזמן נראים במצב חסר תקנה, חידוש ריפוד היא משימה שרלבנטית לכל רהיט שיש עליו ריפוד כלשהו, שימושי ולצרכי יופי. הרפדים שמבצעים חידוש רהיטים הם מיומנים בביצוע עבודות שחזור מגוונות על כל סוג ומצב של רהיטים, השירות כולל החלפת כל חומרי המילוי של הריפוד, שיפוץ מערכות הרהיט מבחינת הריפוד וכמובן חידוש בדי ריפוד לבדים איכותיים ויפים על פי התאמה לחדר הספציפי ולטעם האישי של הלקוח. מן הסתם יש מקרים בהם חידוש ריפוד אינו מספיק ויש לבצע משימת חידוש רהיטים שכוללת שחזור חלקי עץ, צביעה ועוד, גם את אלו רפד ומשחזר רהיטים מקצועי יוכל לספק בצורה הטובה ביותר.

חידוש רהיטים – האפשרות היעילה והחסכונית

מעבר לתוצאות המדהימות שמגיעים אליהם בעזרת רפדים מקצועיים בחירה באפשרות של חידוש רהיטים היא במקרים רבים גם החסכונית ביותר. ריפוד כסאות אוכל למשל היא כמעט בכל המקרים זולה יותר מאשר רכישה של כסאות חדשים שכיום יכולה להגיע למאות שקלים לכל כסא. ריפוד כסאות למשל יכול לספק תוצאה מדהימה של חידוש רהיטים למצב שנראה חדש לחלוטין, בעיצוב מיוחד במינו שאין שני לו ובמחיר אטרקטיבי ביותר. כאשר בוחרים רפד מקצועי שמביא עימו ניסיון מוכח של חידוש רהיטים רבים אז מקבלים מוצר איכותי שישרוד עוד שנים רבות, רמת החומרים והעבודה היא ללא פשרות וכל רהיט מקבל יחס אישי ואוהב.

שומרים על הרהיטים האהובים

בעזרת רפד מקצועי ניתן לשמור על הרהיטים האהובים עלינו, גם אם הם שבורים ופגומים מאוד, חידוש רהיטים היא הדרך הטובה ביותר לקבל פריט ריהוט ייחודי ביותר בכל מובן.

2017-08-03T10:54:53+03:00
דילוג לתוכן