בדי ריפוד לכסאות פינת אוכל

סוגי בדים לריפוד כסאות אוכל

 

יש לכם פינת אוכל ישנה ויוקרתית שאתם מאוד אוהבים, אבל הריפוד של הכיסאות כבר ישן ובלוי? מבקשים לחדש ולהחליף בדי ריפוד לכסאות פינת אוכל? אז חשוב שתדעו שבשוק ניתן למצוא מגוון גדול של סוגי בדים לכיסאות אוכל, מהם יש לבחור בסוג הבד המתאים לצרכים והעדפות אישיות, אורח החיים וסגנון עיצוב קיים ומבוקש.

 

סוגי בדים עיקריים המתאימים לכיסאות של פינת אוכל

כאמור, בימינו ניתן למצוא מגוון רחב ועשיר של סוגי בדים לפינות אוכל בשלל מרקמים וגוונים, כאשר לכל סוג של בד יש תכונות ומאפיינים משלו. בתור התחלה ניתן לחלק בדים אלו לשני סוגים עיקריים: בדי ריפוד טבעיים וסינטטיים.

בדי ריפוד טבעיים כוללים בדים כמו פשתן וכותנה, שהינם בדים נעימים ורכים בעלי חזות טבעית מרשימה, מעודנת ואלגנטית. מאידך, לבדים אלו יש נטייה להתקמט והם גם מתכלכלים בקלות. בנוסף, לא פשוט לנקות בדי ריפוד טבעיים ועם הזמן הם גם נוטים להתבלות.

מצד שני ניתן למצוא בדי ריפוד סינטטיים לכיסאות של פינות אוכל, כמו ג'מס או פוליאסטר, שהינם לרוב יותר זולים מבדים טבעיים ולחלקם יש חזות המדמה בד טבעי. מדובר בבדים המציגים רמה גבוהה של עמידות לאורך זמן, לצד עמידות גבוהה בפני כתמים ולכלוך. יתרה מכך, ניתן למצוא בדים סינטטיים שאפילו דוחים אבק וכתמים לרבות כתמי שומן. מדובר בבדים פשוטים וקלים לניקוי גם במכונת כביסה.

בנוסף, ניתן למצוא בדי ריפוד מהחי שעשויים מעורות מסוגים שונים. מדובר בריפוד יוקרתי ואופנתי בעל חזות מרשימה ועכשווית, שמוצע בשוק בשלל מרקמים וגוונים. ריפודי עור מציגים רמה גבוהה של עמידות והם גם קלים לתחזוקה וניקוי. מאידך, מי שרוצה את חזות ריפוד העור אך המחיר של ריפודים אלו גבוה לו מידי, או שהוא מעדיף ריפוד שמקורו אינו מהחי, יוכל לבחור בבדים סינטטיים דמויי עור. בדים אלו מוצעים בשוק עבור מחיר יחסית זול והם בעלי חזות ומרקם המזכירים את אלו של עור אמיתי.

בדים לכיסאות אוכל

נכנסים לעובי הקורה

יש לדעת כי כל סוג עיקרי של בד ריפוד, בין אם סינטטי או טבעי, מוצע בשוק במגוון רחב של סוגים. כעת, אחרי שהבנתם אילו סוגים עיקריים של בדי ריפוד יש לכיסאות, לפניכם רשימה של כמה סוגי ריפוד שיכולים להתאים עבור ריפוד כסאות:

  • כותנה- בד ריפוד טבעי נעים למגע ונושם, המגיע בשלל צורות ורמות עיבוד מבד פשוט לבד יוקרתי. מדובר בבד הסופח נוזלים ושיש לו נטייה לדהות ולהתכווץ.
  • בד פשתן- בד ריפוד טבעי נעים למגע עם סיבים חזקים. יחד עם זאת מדובר בבד שנוטה לספוח לתוכו נוזלים ושלא פשוט לנקות אותו.
  • פוליאסטר- בד ריפוד סינטטי נפוץ, השומר על צורתו המקורית לאורך זמן, שאינו דוהה וקל לנקות אותו.
  • מיקרופייבר- בד ריפוד סינטטי איכותי, נעים למגע ועדין, יחסית יקר עבור בד סינטטי, שפשוט לנקותו ושניתן לכבסו במכונה.
  • ויסקוזה- ריפוד שמקורו בעיסה טבעית של עץ שעבר עיבוד סינטטי, מה שהופך אותו לדק ונעים למגע ומלא בברק. זהו בד לצורכי ריפוד לרוב ישולב עם סיבי בדים נוספים.
  • קטיפה- בד ריפוד טבעי או סינטטי, ארוג בצפיפות ואחידות, שיש לו מגע רך ומלטף וחזות ייחודית. מצד שני מדובר בבד רגיש לכלכוך שיש לנקותו בניקוי יבש.
  • שניל- ריפוד בעל מגע רך וקטיפתי, עם אריגה מיוחדת, היכול להיות טבעי מכותנה או סינטטי מניילון. הוא מעניק ריפוד בשלל מרקמים וגוונים עם מגע רך וקטיפתי.
  • ויש עוד מגוון בדי ריפוד בחומרים ושיטות אריגה שונות, כמו בד עם אריגת ג’אקרד, בד ג'מס, ריפודים דמוי עור, ריפוד מסיבי ניילון רכים ועמידים ועוד.

 

בחירה בדי ריפוד מתאימים

אנו בגיא חידושים מתמחים בחידוש וריפוד כיסאות אוכל עם סוגים שונים של בדי ריפוד.

לא בטוחים איזה סוג של בד ריפוד נכון לכם מתוך המבחר הקיים בשוק? צרו עמנו קשר ואנו נסייע לכם בבחירת ריפוד שנכון לכם מכל הבחינות, בין אם מבחינת החזות שלו, גוון ומרקם מתאימים, מאפייני תחזוקה וניקיון וגם מבחינת מחירו. עם הבד הנבחר נדאג לרפד את כיסאות האוכל באופן מקצועי, יעיל ומהיר עבור מחיר משתלם והוגן.

לריפוד כיסאות אוכל בכל בד שמתאים לכם ולעוד מידע בנושא צרו קשר עם מרפדית גיא חידושים בטלפון 050-8087658

2024-02-04T09:49:06+02:00
דילוג לתוכן