אומנות לבית היא לא רק ציורים ופסלים

מעבר דירה אינו התירוץ היחידי לרענון עיצוב הבית. הרבה פעמים מרגישים מעין "צורך" בשינוי אווירה, או בהכנסת אנרגיה חדשה לבית. הדרכים לעשות זאת הינן רבות ומגוונות. תוכלו תמיד לבחור בדרך הפשוטה, ולהכניס ציור חדש, פסל או אפילו עציץ, אולם אם ברצונכם להוסיף גוון ייחודי ושונה לחלל ביתכם, דווקא ריהוט יכול להיות כיוון מעניין.
 
נכון להיום, וינטאג' זה הכי חדשני שיש. רהיטים ישנים אשר היו מוגדרים על ידי רבים כ"לא שמישים" יכולים להפוך בעזרת כמה נגיעות צבע ואולי גם ריפוד מחודש לפריט העיצוב המוביל שלכם. בכל סלון ובכל חדר בו תציבו למשל שולחן קטן בעל זוויות מעניינות או טקסטורה המושכת את העין תוכלו להקפיץ את אווירה ולתת קוים חדשים לכל הקונספט העיצובי.
 
איך עושים זאת? ובכן, לימודי אומנות בהחלט יכולים לעזור בתחום זה, אולם הם אינם הכרח. תוכלו לעשות זאת בעצמכם עם מעט טאצ' יצירתי, או להתייעץ עם איש מקצוע לביצוע העבודה על ידי ידיים מיומנות. בחרו את הרהיט איתו תרצו לעבוד, ולפי ה"חומר" אותו תשיגו תוכלו לתכנן הלאה.
 
נקודות אשר כדאי לחשוב עליהן הן למשל האם אתם מעוניינים בפריט אשר "יצוד" את העין, ויבלוט על פני שאר הרהיטים בחדר, או אולי רהיט אשר ישתלב באופן הרמוני בעיצוב הקיים. בכד להבליט פריט על פני האחרים, תבחרו בצבעים אשר אינם מופיעים בחלל המיועד, ואולי אף קונטראסטיים להם. על מנת לשלב את הרהיט בחדר תשתמשו באלמנטים הקיימים כבר בחלל כגון צבע, סוג בד, או טקסטורה המופיעים או מזכירים רהיטים אחרים. מיקום או תאורה הינם נקודות חשובות גם כן. מיקום לא צפוי (אך הגיוני) או תאורה השוברת את הקווים של החדר יכולים להעשיר גם הם את העיצוב הקיים.

2017-08-03T10:56:36+03:00
דילוג לתוכן